Hususi Ders Reklamları 101: Çevrimiçi Eğitmenlik İşinizi Etkili Bir Şekilde Büyütme

2001 Yasası Geride Kalmayan Çocuk hususi derslere daha çok dikkat çekti, sadece hususi ders senelerdir mühim bir öğrenme aracı oldu.

Hususi ders verme ihtiyacını fark ettiyseniz ve bunu doldurmak istiyorsanız, müşterileri teşvik etmeniz icap ettiğini bilirsiniz. Yönlendirmeler mükemmel bir potansiyel alan kişi deposu olsa da, hemen hemen sizi yönlendirecek kimse yoksa bu destek olmaz.

İnternette daha çok ilgi çekmenin yollarından biri, reklamlara hususi ders vermektir. Hususi ders işinizin çevrimiçi reklamını iyi mi yapacağınızı öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin.

Hususi Ders Reklamlarıyla Kendinizi Başarıya Hazırlayın

İnsanlar deniyor mu çevrimiçi bir matematik öğretmeni bul, çocuklarına bilim yada tarih kanalıyla yardım edecek biri – uzmanlık alanınız için gelmeniz gerekiyor. Yalnız bir mevzuda ders vermek istiyorsanız, gene de iyi oranda para kazanabilirsiniz.

Hedef Kitlenizle Direkt Konuşun

Reklamlarınızdaki hep beraberce konuşma pazarlama hatasından kaçının. Hususi öğretmen isteyen hep beraberce konuşursanız, dikkat çekemezsiniz.

Yardım etmek istediğiniz kişiyi tam olarak düşünün. Bu şahıs matematikle mesele yaşayan bir 8. derslik talebesi mi? Kim bilir yardım etmek istediğiniz şahıs SAT puanını yükseltmeye çalışan biridir.

Ders vereceğiniz talebe hakkında düşünmeniz gerekirken, ödeyenin çoğunlukla ebeveyn bulunduğunu da ihmal etmeyin. Reklamlarınızı yazarken direkt ebeveynle konuşun.

Bir Netice Sunun

Reklamlarınızı yayınlamadan ilkin, bir netice sunup sunmadıklarını deneyin. Bir çok ders reklamı, “xyz şehri için hususi ders verme” yada “xyz şehrinde matematik öğretmeni” benzer biçimde bir şey söylüyor. Reklam açıklayıcı olsa da, kişiye sizinle çalışırken hangi sonucu alacaklarına dair bir düşünce vermez.

Matematik dersi veriyorsanız, reklamınız “Çocuğunuzun matematik testini bir not artırmasına destek olun” benzer biçimde bir şey söyleyebilir. Reklamlarınızda öne sürdüğünüz iddiaya güvendiğinizden güvenli olun, şu sebeple insanoğlu sizi bu mevzuda tutacaktır.

Göndermek için En İyi Yeri Seçin

Reklamınızı geliştirip göndermeye hazır olduğunuzda, onu Craigslist ve mahalli seri ilanlar benzer biçimde sitelere koyabilirsiniz.

Mahalli okulların hizmetlerinizi de yayınlayabileceğiniz belirli bir siteye haiz olup olmadığını deneyin. Reklamlarınızı ne kadar oldukça yerde alırsanız, iyi bir ders verme işi kapma olasılığınız o denli artar.

İşinizi İçerik Pazarlaması Yöntemiyle Tanıtın

Stratejinize hususi ders reklamlarının yanı sıra içerik pazarlaması eklemek istediğinize karar verirseniz, daha da fazla iş yapabilirsiniz. Yalnız öğretmenseniz, yardım getirmeniz bile gerekebilir.

İnternet oldukça çeşitli fırsatlara izin verir. Bu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmanıza destek olmak için bir yazı kitaplığı oluşturduk. İçerik pazarlama stratejisi hakkında makalelerimize bugün göz atın.