Her Geliştiricinin Okuması Ihtiyaç duyulan 6 Mobil Uygulama Geliştirme Blogu

2018, uygulama geliştirme açısından bugüne kadarki en coşku verici yıl oldu, bu sebeple insanoğlu üstün dereceli kıran bir 194 milyar uygulama! Dahası, uzmanlar bu yıl sayının artarak geçen senenin rekorunu kıracağını tahmin ediyor.

Kısacası, mobil uygulama geliştirmeye adım atmak için daha iyi bir vakit olmamıştı. Sadece uygulama geliştirmede kodlamadan daha fazlası var. Ek olarak araştırma yapmanız gerekecek.

Mobil uygulama geliştirme haberlerinin en iyi kaynaklarından altı tanesini ayrıntılarıyla anlatırken okumaya devam edin.

1. MobileAppDaily

MobileAppDaily, bu listedeki en kapsamlı blogdur. Bir oyun, bir destek uygulama yada bir akış platformu ya da bir VR arayüzü geliştiriyor olsanız da, onlar sizin hakkınızda.

MobileAppDaily, geliştirme sürecinize destek olacak ipuçları ve püf noktalarına ek olarak uygulamaları inceler. Onlara uygulamanızın bir derlemesini gönderin ve sonunda ana sayfalarına gidebilirsiniz.

2. Eşik

Bir uygulama oluşturmak, geliştirme sürecinin kendisinden daha fazlasıdır. Bu, geleceğin teknolojisini kestirmek ve kaynaklarınızı tam anlamıyla kullanmanızı sağlamakla ilgilidir.

The Verge mobil odaklı olmasa da, mobil uygulama geliştirme ve mobil teknoloji hakkında aynı şekilde ayak uydurmaya değecek kadar haber içeriyor.

3. Uygulama Geliştirici Dergisi

İş açısından bakıldığında, Uygulama Geliştirici Dergisi gitmeniz ihtiyaç duyulan yer olmalıdır.

Yalnızca kodlama, para kazanma ve kripto para birimi hakkında mükemmel tavsiyeler almakla kalmaz, bununla birlikte iş merkezli odak noktaları, hayalinizdeki işe girmenize ve en iyilerden bazılarıyla çalışmanıza destek olabilir. mobil geliştirme uzmanları dünyada.

4. Android Geliştiricileri Blogu

Her şey başarısız olduğunda kaynağa gidin! Avantajlarından yararlanmayan Android geliştiricileri Google’ın ücretsiz geliştirici blogu fantastik bir ilk elden data kaynağını kaçırıyorlar.

Google’ın blogu, geliştiricilere üstünde çalışmış oldukları mevzuya içeriden bir bakış ve evvel mevcud kodu iyi mi iyileştireceklerine dair tavsiyeler verir.

Geliştiricilere yardım etmeye bu kadar istekli bir şirket bulmak nadirdir, sadece ağzımıza bir armağan atı aramak suretiyle değiliz.

5. iOS Dev Haftalık Geliştirme

Eşit fırsatçılar değilse, biz bir hiçiz. Android geliştiricilerine birazcık sevgi gösterdiğimizden, iOS muadillerine bir seslenelim.

Ne yazık ki Apple’ın geleneksel anlamda bir geliştirici blogu yok. Normal olarak bazı yazıları var, sadece gönderileri bilgilendirici gönderilerden daha oldukça basın bülteni.

iOS Dev Weekly, bu boşluğu oldukça sayıda özenle seçilmiş iş listeleri, videolar, makaleler ve iyi mi yapılır kılavuzlarıyla doldurur.

6. TechCrunch

The Verge şeklinde TechCrunch da bir teknoloji haberleri toplamıdır. Bununla beraber, yazıları mevzulara daha derinlemesine gitme ve nitty-cesur teknik ayrıntılara girme eğilimindedir.

Ek olarak sitelerinin yeni başlangıç ​​şirketlerine adanmış bir kısmı var, böylece rekabetin ne işe yaradığını yakından takip edebilirsiniz.

Bu Mükemmel Mobil Uygulama Geliştirme Blogları ile Okuma Listenizi Optimize Edin

Mobil pazar giderek daha kalabalık hale geldikçe, alabileceğiniz tüm bilgilere ihtiyacınız olacak. Bu mobil uygulama geliştirme blogları size teknoloji, iş ve mobil geliştirme hayatına dair kapsamlı bir düşünce verecektir.

Daha çok mobil geliştirici bilgisi mi aramıştınız? Daha da fazla mükemmel ipucu için blogumuza göz atmayı ihmal etmeyin!