En İyi 5 Hemşirelik İşleri

“Bir yaşam kurtarırsan bir kahramansın, yüz yaşam kurtar ve sen hemşiresin. “

Bu esin verici alıntıyı daha ilkin okudun mu? Evet, hemşire olmak yaşam kurtarabilir!

Hemşirelik derecesi kazanmak ve tıp alanına girmek, kariyeriniz için muhteşem bir seçenektir. Bu yalnız oldukca gereksinim duyulan bir iş değil, bununla birlikte ihtiyacı olanları önemsediğiniz için son aşama tatminkar olduğu da biliniyor.

Sadece hemşirelik yapmanın tek bir yolu yoktur. Sahada oldukca sayıda iş fırsatı bulunmaktadır. Sizin için en iyisini bulmak, iş mutluluğunuz ve başarınız için dirimsel ehemmiyet taşır.

En iyi 5 hemşirelik işimizi görmek için okumaya devam edin.

1. Kayıtlı Hastane Hemşiresi

Hastane hemşireleri, hastanelerde yada tıbbi tesislerde standart vardiyalı çalışır. Acil serviste, doğum servisinde yada genel servislerde çalışabilirler.

İş görevleri, yaşamsal emareler alma, hastaları yönetmeye ve onlara bakmaya destek olma, doktorlara yardım etme ve ilaç verme benzer biçimde standart hemşirelik görevlerini ihtiva eder. Ek olarak, bu alandaki becerilerinizi ve kazanç potansiyelinizi geliştirmek için sayısız fırsat vardır.

2. Evde Sıhhat Hemşiresi

Evde sıhhat hemşireleri, hastaları evlerinde ziyaret eden ve tertipli bakım elde eden kişisel bakım hemşireleridir. Her hasta ile geçirilen süre, gereksinimlerine gore değişim gösterecektir. Bazı durumlarda, bir hemşirenin saatlerce kalması gerekebilir yada yalnız kısa bir süre kalması gerekebilir.

Görevler, tümü hastanın gereksinimlerine bağlı olarak fizik tedavi, günlük aktiviteler ve hatta toplam bakımdan oluşur. Bu tür hemşirelere büyük talep var ve maaşların artması umut ediliyor.

3. Ayakta Bakım Hemşiresi

Ayakta bakım hemşireleri çoğu zaman bakım tesislerinde çalışır. Rolleri, tedavi yada tıbbi prosedürlerden yeni geçmiş hastalara rutin bakım sağlamaktır.

İşin görevleri içinde hastaları seyretmek, yaraları temizlemek, cerrahi bir prosedürün ilerlemesini denetlemek ve daha fazlası yer ediniyor. Bu alanda oldukça gereksinim var ve maaşlar daha yüksek olma eğiliminde.

4. Bakım Tesisi Hemşiresi

Bir bakım evinde çalışan hemşirelik uzmanları, hastalarına yüksek düzeyde bakım sağlamakla görevlidir. İşin bir çok yaşlıların bakımını ihtiva eder, sadece kimi zaman hususi gereksinimleri olan daha genç hastaları ihtiva eder.

İş görevleri, hastalara tertipli bakım ve destek, ilaç verme, yaşamsal emareleri denetim etme ve doktorların çalışmasına destek olmayı ihtiva eder. Bu, pek oldukca hemşirenin hastaları ile bağ kurduğu, tatminkar bir iş olduğu iyi bilinmektedir.

5. Doktor Ofisi Hemşiresi

Bir tabip ofisinde çalışan hemşireler, hastalara rutin bakım sağlamaya destek sağlar.

Çeşitli iş görevleri içinde yaşamsal belirtilerin alınması, hasta geçmişinin denetim edilmesi, ilaçların verilmesi, aşılar ve aşılar yer alır. Ek olarak hastalarla meydana getirilen muayenelere ve konsültasyonlara katılırlar ve hasta için mevcut en iyi tedaviler hakkında bir doktora danışarak süre harcarlar.

Bu bununla birlikte büyüyen bir alandır ve ABD genelinde daha çok hususi tesis açılmaktadır. Ek olarak pediatri muayenehaneleri ve tıbbın öteki hususi alanlarında olduğu benzer biçimde hususi işler için de iyi bir seçenektir.

Hemşirelik dereceleri ve hemşirelik alanıyla ilgili daha çok data için, şu adrese göz atın: bu blog.

En İyi Hemşirelik İşlerini Bulun

Gördüğünüz benzer biçimde, hemşirelik dünyasında birçok mükemmel fırsat var. Ve bahsettiğimiz bu en iyi 5 hemşirelik işi, yalnız yüzeye çıktı!

Sizin için en iyi iş fırsatlarını bulmaya yönelik daha çok ipucu ve hile için, çeşitli ve destek blogumuza bir göz atın.